Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 1
» En Yeni Üye: catering
Resimler
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaParolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

02-01-2013 19:47
Düğün ve Nikah Kokteyli için kurumsal bir Organizasyon Firması arıyorsanız uzman ekibimiz hizmetinizdedir.

02-01-2013 19:44
Açılış Organizasyonlarını
zda kokteyl masa kiralama ve süslemesi ayrıca garson kiralama gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

02-01-2013 19:44
Sergi açılış kokteyl hizmeti için Catering firması arıyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.
Rb Catering Organizasyon

Catering OrganizasyonRb Catering Organizasyon ile çalışmak neden hızlı ve ekonomiktir.

Rb Catering Firmaları arasında hiçbir çalışmasında aracı, taşeron firma bulundurmaz, aldığı işten tamamen kendi çalışanları ve araçları mesuldür. Nakliye hizmetini kurulum ile birlikte sağladığı için yüklü bir nakliye ücreti talep etmez. Ürün teslimatı ve kurulumu Rb Catering & Organizasyon çalışanları tarafından üstlenildiği için bozulma, kırılma yada herhangi bir olumsuzlukta anında müdehale edilir.

Rb Catering  sizler için Organizasyon Şirketleri arasında vereceği hizmet için farkı bir firmadan kiralama yapmaz kendi bünyesinde bulundurduğu ürünlerin direk kiralamasını yapar.

Rb Catering Organizasyon ve ajans Kokteyl hizmetlerinde ise sunumu pratik ve denetimli menülerin de birebir üreticisidir. Bu nedenle daima yiyeceklerin taze sunulmasını sağlar.

Catering FirmalarıKokteyl Organizasyon Firmaları içinde Profesyonel hizmet sunumu için daima organizasyonunuzda bulunmak ve ayrıntılarla ilgilenmek üzere Rb Catering ait bir süpervizör yönlendirilir.

Rb Catering İstanbul içerisinde Mecidiyeköy gibi bulunması kolay ve merkezi bir adreste olduğu için hizmet alacağınız ürünleri görmeniz ve görüşmelerinizi daha rahat yapabileceğiniz güvenli bir hizmet sunar.

Rb Catering Ekibi seri olarak çalışmalarını sürdürdüğü için daima ürün ve hizmet profilini günceller ve pratiktir.

Rb Catering Hizmet için temin edeceği malzemeleri yıllardır kalite standartlarına uygun sabit toptancılardan sağlar. Bu yüzden kaliteli ve ekonomik hizmet sunar.

Rb Catering gerçekleştirdiği Fuar, Düğün, Davet, Nikah, Açılış, Lansman, Tanıtım, Nişan gibi bir Organizasyon için profesyonel hizmet ile gerçekleştirmektedir.  Catering ve Kokteyl Menü Fiyatları için bizi sadece aramanız yeterli olacaktır. Tüm Coffee Break İkramları ve Organizasyon konusunda müşteri temsilcimiz sizlere bilgileri vermektedir.


Ödül Töreni ve Lansman Kokteyl Organizasyonları

Ödül Töreni OrganizasyonuÜrün Lansman Organizasyonları için aradığınız tüm hizmetler Rb Organizasyon ekipman kiralama ve catering ikramları hizmetimiz ile taleplerinize karşılık vermeyi bekliyor. Yeni ürün lansmanı için bir Kokteyl Organizasyon Firması arıyorsanız isteklerinize uyum sağlayabilecek ekip ve ekipmanlara sahip olmanın yanı sıra çeşitliliği arttırmak açısında imkanlarımızı genişleterek hizmet veriyoruz. Yeni bir markayı öne çıkarmak ya da firmanızı güçlendirmek istiyorsanız sizlere hazırlılık aşamasında piyasaya süreceğiniz yeni ürününüzün tanıtımı için yapacağınız tüm toplantı çeşitlerinde müşterilerimize destek vereye hazırız. Toplantı Organizasyonları, ürün tanıtım kokteylleri gibi birçok hizmeti gerçekleştiren firmamız sizlere de 24 saat hizmetler vermektedir. Sizin talepleriniz doğrultusunda barko vizyon, konuşma kürsüsü, ses sistemi ekipmanları, kokteyl servisi gibi organizasyon hizmetlerinin genelinden özeline tüm ayrıntılarda sizlere hizmetler sağlıyoruz. Ödül töreni Organizasyonları, gala gecesi, bayi toplantıları gibi tüm etkinlikler için firmamızı arayıp bilgi alabilirsiniz.


CATERİNG KOKTEYL ORGANİZASYONLARI

Fuar Catering Hizmetleri Rb Organizasyon Catering ve Kokteyl Hizmetleri olarak ; özel gün davetlerinde son yılların en popüler organizasyon modeli olan kokteyl organizasyonlarında da geniş ekipman portföyü, profesyonel teknik eleman  ve yine çeşitliliği yüksek lezzetlerin profesyonel sunumlarıyla birleştiği temsilinize layık nitelikli organizasyonlara imza atıyoruz.

Başlıcalar Tüyap, CNR, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi, İFM gibi ticaret merkezlerinde fuar catering hizmeti ve fuar alanında birlikte çalıştığımız yüzlerce firmanın bayi açılışı davet kokteylleri,

Cadde Bostan Kültür Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Yunus Emre Kültür Merkezi, Üsküdar Beyler Beyi Sarayı gibi birçok sergi salonunda davet kokteyl organizasyonu hizmeti ve

 İstanbul un hemen her semtinde çeşitli nikah salonlarında ve müşterilerimizin belirlediği mekanlarda nikah kokteyli organizasyonlarını, catering hizmetimiz ile birleştirerek  referans çemberimizi  ve ufkumuzu genişletmekteyiz.

Fuar CateringFuar Catering Hizmeti, firma toplantı ve davet kokteylleri, sanat sergileri kokteyl organizasyonları ve nikah davet kokteylinin bütününde kokteyl catering hizmetleri olarak adlandırdığımız bu organizasyon biçiminde de çıtamızı daima yüksek tutarak memnuniyetinizi garantiliyoruz.

Hizmet çeşidiniz hangisi olursa olsun, hizmet alacağınız mekanda adınızı temsil edecek ve adınıza ev sahipliği yapabilecek, seçimlerini size bırakacağımız pratik becerilere sahip kalifiye ve presentable eleman kadrosu, çeşitliliği yüksek teknik ve dekor ekipmanı kiralama, ister sıcak ister soğuk lezzetlerden oluşan menülerimiz ile yıllardır hizmetinizdeyiz.


Nikah Kokteyli

Nikah Kokteyliİstanbul da her hangi bir semtte bir Nikah Kokteyli yapmak istiyorsunuz. Nikah Salonu kiraladınız ve sadece konuklar için ikram hizmeti, Nikah Masası kiralamaya kaldıysa yapmanız gereken tek şey işinin ehli bir nikah kokteyli organizasyon firmasının kapısını çalmak. Siz değerli müşterilerimizin bu talebini karşılamak üzere yıllardır bu sektörde hizmet vermiş olmanın profesyonelliği ile yetişmiş ekiplerimizi hizmetinize sunmaktayız. Bir çok Nikah Sarayı ve Evlendirme Dairelerinde catering ve kokteyl hizmeti vermiş olup sizlerin de memnuniyetini duymaktan mutluluk duyarız. Bu hizmet için tüm ekibimizle sizler için kusursuz bir organizasyon gerçekleştirebiliriz. Sitemizde hazır kokteyl organizasyon paketlerimiz bulunmaktadır. Eğer siz farklı bir organizasyon hayal ettiyseniz bize istediklerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ofisimizde ya da istediğiniz bir mekanda sizlere tüm Nikah Kokteyli için gerekli sunumu çalışanlarımız gerçekleştirecektir.  Sizlere sadece kokteyl hizmeti değil bir çok alanda da hizmet verebiliriz. Anı kürsüsü, müzik sistemi, sanatçı grubu, çiçek süsleme gibi hizmetlerimizde mevcuttur. İstanbul içi Düğün Kokteyl Menüleri kullanılan servis ekipmanları ve istenilen ekstra hizmetlere göre değişiklik gösterebilir.


Nikah Kokteyl Organizasyonu ve Catering Hizmeti

Nikah Kokteyl Menüleri İstanbul tüm nikah salonlarında gerçekleşen Kokteyl organizasyonu için ekibimizle müşterilerimize farklı catering paketleri sunuyoruz. Sıcak soğuk içecek servisi, kuru pasta, ekler, kuruyemiş gibi farklı paketlerimizi indirimli fiyatlarla sunuyoruz. Nikah dairesi için sizde organizasyon firması arıyorsanız bizden fiyat almanızı öneriyoruz. Sadece nikah kokteyl organizasyonu için değil doğum günü partisi, şirketler için özel catering hizmetleri her alanda sizlere profesyonel çalışma ekibimizle hizmet verebiliriz. En zengin menüler, profesyonel garson ekibi ve geniş ekipmanlara sahip organizasyon şirketimiz size bir telefon uzaklığında. Hemen arayıp kolayca fiyat ve kokteyl için bilgi alabilirsiniz. İstanbul Nikah Kokteyl Firması olarak Anadolu ve Avrupa yakası için tüm kokteyller için bizden hizmet alabilirsiniz.


Bireysel ve Kurumsal Organizasyon için Kokteyl Hizmeti

İstanbul Kokteyl OrganizasyonuKokteyl Catering Firmalarından fiyat alırken mutlaka bizden teklif almanızı öneriyoruz. Anlaşma yapılacak organizasyon firmasında nelere dikkat edilmeli… Organizasyon Firması ile sözleşme yapmanızı, servis ekipmanlarını görmenizi öneriyoruz. Ayrıca tüm yapılan sözleşmelerde mutlaka kişi sayısı konusunda bilgi vermeniz gerekecektir. Düğün, nikâh, açılış, davet, nişan gibi kokteyl organizasyonlarında süsleme hizmeti alacaksınız mekanı göstermenizde fayda olacaktır. Catering Kokteyl Şirketi olarak tüm müşterilerimizin özel gün etkinlikleri gerçekleştiriyoruz.  Kolayca kokteyl için bizden fiyat alabilirsiniz tüm organizasyonlarda sizinle çalışmak isteriz. Tanıtım, toplantı, şirket, kına, sünnet, balo, film galası, tören, gemi indirme, fuarlar, sergiler, düğünler, açılışlar bu organizasyon tümü için işini titizlikle yapan personellerimiz ve ihtiyaç duyabileceğiniz kokteyl ekipmanları ile hizmetinizdeyiz.


Kokteyl Organizasyonu

Catering OrganizasyonKokteyl Organizasyonu Nasıl Yapılır; Faydalı Bilgiler –Nikah salonunda bir Kokteyl hizmeti almak istiyorsanız bizim tarafımızdan sizlere tüm ekipman hizmeti sağlanmaktadır. Bir çok belediyenin nikah salonlarında bistro masa mevcuttur. Fakat masaların süslenmesi, kapı girişinin tüllerle giydirilmesi gibi süslemeleri organizasyon firmaları gerçekleştirmektedir. Tabii ki Nikah salonuna ikram hizmeti içinde bizi arayabilirsiniz. Eğer evde bir Kokteyl Organizasyonu düşünüyorsanız tüm personel temini, kokteyl malzemeleri kiralama gibi bir çok hizmeti sizlere sunabiliriz..Yapacağınız organizasyonda yiyecek ve içecek ikramlarını kendiniz temin etmek ve ekipmanları kiralamak istiyorsanız firmamız size bu konuda tümüyle destek vermeye hazırdır.


Brunch ve Garden Party

Kahvaltı OrganizasyonuGarden Party için sizin yapmanız gereken tek şey menü seçeneklerimizden biri seçmek ve davetinizde misafir gibi davranıp kalanı bize bırakmaktır… ( Garden Party ) müzik ekibi, ışıklandırma, kokteyl masaları, 6 ve 10 kişilik masaların düzenlenmesi, ses sistemi kiralama, barbekü temini, aşçı, garson temini, servis elemanı, servis ekipmanları gibi birçok seçenekle hizmetinizdeyiz…( Brunch ) ( Garden Partisi için Catering Firması arıyorsanız uzman ekibimizle tüm organizasyon çeşitlerinde hizmetinizdeyiz… ( BRUNCH ) bireysel ve kurumsal organizasyonlarda ayrıca özel organizasyonlarınız için pazar günleri olarak bilinen Türkiye de ve dünyada artık misafir ağırlamak için mükemmel bir organizasyon haline gelmiştir… Bahçe Parti Organizasyonu ) bu organizasyonda hizmetinizde olacak iyi bir dj ve müzik sistemi ile güzel bir hal alacaktır…


Catering Kokteyl

CaAçılış Kokteylitering Kokteyl bu güne kadar bir çok Açılış, Düğün, Davet, Yılbaşı, Nikah, Şirket gibi organizasyonlarda vermiş olduğu menülerle Catering sektöründe tecrübe kazanmış ve müşterilerine en uygun Fiyatlarla hizmet vermiştir… Düğün Catering ve Nikâh Kokteyli için Davet Organizasyon firması arıyorsanız tüm organizasyonlarınız için özel gününüzde sizinle birlikte en iyisi için birlikte çalışıyor ve planlamasını yapıyoruz… Açılış Kokteyli son yıllarda en çok yapılan organizasyonlardan biridir sizde Açılış Organizasyonu için Kokteyl Firması arıyorsanız bistro masa kiralama, garson temini, servis gereçleri gibi çok çeşitli ekipman kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Garden Party - Bahçe Partisi

( GaGarden Party İstanbulrden Party ) sizde sevdiğiniz insanlar için villanızda veya kendi bahçenizde Garden Party yanı Bahçe Partisi vermek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz..İstanbullun anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere her semtine Garden Party ( Bahçe Partisi ) hizmetimizden yararlanabilirsiniz.. Garden Party hizmetimizin yanı sıra şef garson, servis elemanı, barmen, servis ekipmanları, dj kiralama ve müzik sistemi temini gibi hizmetlerimizde mevcuttur. Catering Kokteyl hizmet farkıyla bir DJ in tertip ettiği müzik eşliğinde partinizin güzel geçmesini istiyorsanız Catering Kokteyl DJ ekibi hizmetinizde olacaktır…


Brunch

Brunch - Coffe Break İstanbul Brunch Kahvaltı Menü ve Fiyatları için bizi arayabilir detaylı olarak bilgi alabilirsiniz… Brunch Kahvaltı hizmetimiz İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası olmak üzere tüm İstanbullun semtlerine kapsamaktadır… İstanbul Catering Kokteyl Firması olarak sizler için Brunch hizmetini profesyonel olarak vermekteyiz… Brunch hizmetimizin yanı sıra Fuar Kokteyli, Bar Catering, Açılış ve Tanıtım Kokteyli gibi hizmetimizde mevcuttur… İstanbul ve çevre illerde Kokteyl Organizasyon hizmeti veren Catering Kokteyl müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ekipman kiralama hizmeti de sunmaktadır.